Skriftstørrelse:

 

Resultater fra idrettsdagen med Fjeldets Bataljon, Skutevikens Buekorps og Wesselengens Bataljon

Søndag 08.05.2011 – Skansemyren idrettsanlegg

Løping 0 - 7 år:

1.plass:                Eivind Olav Knutsen, Skutevikens Buekorps
2.plass:                Audun Heiret, Wesselengens Bataljon
3.plass:                Samuel Bjørdal, Wesselengens Bataljon

Løping 8 – 12 år:

1.plass: Jesper Høie Hausberg, Fjeldets Bataljon
2.plass: Ole Marius Fauskanger, Skutevikens Buekorps
3.plass: Snorre Høie Hausberg, Fjeldets Bataljon

Løping 13 – 17 år:

1.plass: Filip Akse, Wesselengens Bataljon
2.plass: Helge Rosfjord Sveindal, Wesselengens Bataljon
3.plass: Oskar Nordberg, Wesselengens Bataljon

Løping 18 – 100 år:

1.plass: Marius André Aune Eriksen, Wesselengens Bataljon
2.plass: Christoffer Antonsen, Wesselengens Bataljon
3. plass: Stefan Pedersen, Wesselengens Bataljon

Stafett:

1.plass: Wesselengens Bataljon
2.plass: Fjeldets Bataljon
3.plass: Skutevikens Buekorps

Tautrekking soldater:

Wesselengens Bataljon – Fjeldets Bataljon                        Vinner: Wesselengens Bataljon
Wesselengens Bataljon – Skutevikens Buekorps                 Vinner: Wesselengens Bataljon
Skutevikens Buekorps – Fjeldets Bataljon                          Vinner: Fjeldets Bataljon

Tautrekking offiserer:

Wesselengens Bataljon – Fjeldets Bataljon                        Vinner: Wesselengens Bataljon
Wesselengens Bataljon – Skutevikens Buekorps                 Vinner: Wesselengens Bataljon
Skutevikens Buekorps – Fjeldets Bataljon                          Vinner: Skutevikens Buekorps

Soldatfotball:

Wesselengens Bataljon – Fjeldets Bataljon                        Vinner: Fjeldets Bataljon
Wesselengens Bataljon – Skutevikens Buekorps                 Vinner: Skutevikens Buekorps
Skutevikens Buekorps – Fjeldets Bataljon                          Vinner: Fjeldets Bataljon

Offisersfotball:

Wesselengens Bataljon – Fjeldets Bataljon                        Vinner: Wesselengens Bataljon
Wesselengens Bataljon – Skutevikens Buekorps                 Vinner: Wesselengens Bataljon
Skutevikens Buekorps – Fjeldets Bataljon                          Uavgjort 6 - 6

Sammenlagt:

1.plass: Wesselengens Bataljon
2.plass: Fjeldets Bataljon
3.plass: Skutevikens Buekorps